Felix de wasbeer is meestal verrast door de ontwikkelingen om hem heen, maar past zich gemakkelijk aan een evoluerende omgeving aan. Felix biedt een rammelaar, een pieper, een geritsel, een bijtring en kleurrijke linten om mee te spelen. Felix de wasbeer maakt deel uit van de C: MORE-collectie van 14 speelgoed dat is ontwikkeld om de psychomotorische ontwikkeling te bevorderen door het gezichtsvermogen, de aanraking en het gehoor te stimuleren. Met speelgoed uit de nieuwste collectie laten we baby's C: MORE.
- Kleur: Multikleur
- Materiaal: 100% polyester
- Afmetingen: 23 x 20 x 8 cm
- Ontwikkelt de verbeelding van het kind
- Ontwikkelt visuele en motorische coördinatie
- Speelgoed dat op echte dieren lijkt, helpt de baby vormen en silhouetten te leren herkennen
- Door de spiraalvorm kun je het speelgoed in het babybedje, autostoeltje en kinderwagen plaatsen
Babyono
Sinds 1990 ondersteunt Babyono ouders in het opvoedingsproces met producten die nodig voor de groei en ontwikkeling van hun kind zijn.
Wij richten ons op actieve ouders die hun comfort en tijdbesparende oplossingen op prijs stellen. Wij ontwerpen onze producten om ze betrouwbaar, gebruiksvriendelijk en ergonomisch te maken. Omdat we ouders bij de productontwikkeling betrekken, is het resultaat van ons werk een product dat perfect aan uw behoeften voldoet.
Onze prioriteit is het creëren van producten die veilig in gebruik zijn en ontworpen in overeenstemming met de bindende richtlijnen en normen van de Europese Unie. Speelgoed wordt grondig getest voordat het bij kinderen terechtkomt.
Bekijk andere producten van Babyono
Speelgoed
Bekijk andere Speelgoed